JÍDELNÍČEK 18.11.-22.11.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 18. 11. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová s kapií 1a,1b,6,7,10
polévka  Masová s rýží a hráškem  
oběd  Zapečené těstoviny se salámem, okurka 1a,3,6,7,10
svačina Mátový čaj, jogurt 7
     
ÚTERÝ 19. 11. 2019  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka špenátová 1a,1b,3,6,7
polévka  Zeleninová s bulgurem 1a,9
oběd  Rybí filé na zelenině, brambory, šlehaný tvaroh 1a.3,6,7,10
svačina Mléko, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 20. 11. 2019  
přesnídávka Kakao, vánočka 1a,3,7,8f,13
polévka  Brokolicová 1a,9
oběd  Zeleninové rizoto s kuřecím masem, sýr, mrkvový salát  7,9
svačina Čaj zahradní směs, rohlík, pomazánka z tofu paštiky, kedlubna 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 21. 11. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z ryb v tomatě, okurka 1a,1b,4,6,7
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,3,9
oběd  Vepřové maso s nádivkou, brambory 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
     
PÁTEK 22. 11. 2019  
přesnídávka Malinový čaj, chléb, pomazánka z eidamu, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Hrachová 1a,9
oběd  Jablkový závin, bílá káva 1a,3,7
svačina Čaj lesní směs, rohlík, pomazánka z žervé, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                           Kuchařka: Marta Čuhelová
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).