Jídelníček

JÍDELNÍČEK 11.11.-15.11.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 11. 11. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, rohlík, pomazánka z taveného sýra 1a,1c,6,7
polévka  Zeleninová  1a,9
oběd  Uzené maso, hrachová kaše, chléb, okurka 1a,1b,6,10
svačina Borůvkový čaj, chléb, máslo, šunka 1a,1b,6,7
     
ÚTERÝ 12. 11. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka zeleninová, paprika 1a,1b,6,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Moravský vrabec, zelí, knedlík, jogurt 1a,1c,3,6,7,10,12
svačina Černý čaj s citrónem, jablečná přesnídávka  
     
STŘEDA 13. 11. 2019  
přesnídávka Kakao, croissant 1a,1c,3,6,7,8b
polévka  Koprová 1a,7
oběd  Kuřecí prsa v těstíčku, brambory 1a,3,7
svačina Mátový čaj, švédský plátek, pomazánka z tresčích jater, paprika 1a,1c,4,7
     
ČTVRTEK 14. 11. 2019  
přesnídávka Čaj jahodový, chléb, míchaná vejce, kedlubna 1a,1b,3,6
polévka  Masová s hvězdičkami 1a,9
oběd  Vepřové maso, papriková omáčka, těstoviny 1a,7
svačina Mléko, bebe dobré ráno 1a,1b,1c,1d,1e,6,8b
     
PÁTEK 15. 11. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z mletého masa, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Kapustová 1a,9
oběd  Pizza 1a,3,7
svačina Mléko, veka, lučina, paprika 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                          Kuchařka. Marta Čuhelová
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 18.11.-22.11.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 18. 11. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová s kapií 1a,1b,6,7,10
polévka  Masová s rýží a hráškem  
oběd  Zapečené těstoviny se salámem, okurka 1a,3,6,7,10
svačina Mátový čaj, jogurt 7
     
ÚTERÝ 19. 11. 2019  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka špenátová 1a,1b,3,6,7
polévka  Zeleninová s bulgurem 1a,9
oběd  Rybí filé na zelenině, brambory, šlehaný tvaroh 1a.3,6,7,10
svačina Mléko, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 20. 11. 2019  
přesnídávka Kakao, vánočka 1a,3,7,8f,13
polévka  Brokolicová 1a,9
oběd  Zeleninové rizoto s kuřecím masem, sýr, mrkvový salát  7,9
svačina Čaj zahradní směs, rohlík, pomazánka z tofu paštiky, kedlubna 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 21. 11. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z ryb v tomatě, okurka 1a,1b,4,6,7
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,3,9
oběd  Vepřové maso s nádivkou, brambory 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
     
PÁTEK 22. 11. 2019  
přesnídávka Malinový čaj, chléb, pomazánka z eidamu, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Hrachová 1a,9
oběd  Jablkový závin, bílá káva 1a,3,7
svačina Čaj lesní směs, rohlík, pomazánka z žervé, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                           Kuchařka: Marta Čuhelová
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 25.11.-29.11.2019

       
JÍDELNÍČEK  
    OBSAHUJE  
PONDĚLÍ 25. 11. 2019 ALERGENY  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, šunková pěna 1a,1b,6,7  
polévka  Česneková 1a,3,9  
oběd  Kuřecí čína, rýže 1a,3,9  
svačina Mléko, bebe brumík 1a,3,7  
       
ÚTERÝ 26. 11. 2019    
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka vaječná 1a,1b,3,6,7  
polévka  Mrkvová 1a,9  
oběd  Znojemská pečeně, brambory 1a,10  
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka ředkvičková 1a,1c,6,7  
       
STŘEDA 27. 11. 2019    
přesnídávka Bílá káva, loupáček 1a,3,7,13  
polévka  Z vaječné jíšky 1a,3,9  
oběd  Hovězí maso, rajská omáčka, těstoviny 1a  
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka z krabích tyčinek, okurka 1a,1c,4,6,7  
       
ČTVRTEK 28. 11. 2019    
přesnídávka Čaj jahoda, veka, pomazánka sýrová se šunkou, paprika 1a,1c,6,7  
polévka  Zeleninová s kuskusem 1a,9  
oběd  Čevabčiči, bramborová kaše, salát z čínského zelí 1a,1c,3,6,7  
svačina Mléko, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7  
       
PÁTEK 29. 11. 2019    
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z tuňáka 1a,1b,4,6,7  
polévka  Bramborová 1a,9  
oběd  Čočka na kyselo, vejce, chléb, okurka 1a,1b,3,6,7,10  
svačina Mléko, švédský chléb, pomazánkové máslo, paprika 1a,1c,7  
       
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                            Kuchařka: Marta Čuhelová  
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.  
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda,   
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody  
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,  
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany  
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši  
       
Strava je určena k okamžité spotřebě.    
Změna jídelníčku vyhrazena.  
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).  

JÍDELNÍČEK 9.12.-13.12.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 9. 12. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1b,6,7,12
polévka  Kapustová 1a,9
oběd  Kuřecí rolky se šunkou a sýrem, bramborová kaše 1a,6,7
svačina Borůvkový čaj, celozrnné pečivo, pomazánka z tofu paštiky 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 10. 12. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka drožďová, okurka 1a,1b,3,6
polévka  Masová s těstovinou 1a,3,9
oběd  Vepřová játra na cibulce, rýže, zelný salát 1a,7
svačina Mléko, bisquit 1a,6,7
     
STŘEDA 11. 12. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, jáhlová kaše 1a,7
polévka  Zeleninová s fazolí adzuki 1a,9
oběd  Vepřové kostky v mrkvi s hráškem, brambory 1a
svačina Čaj lesní směs, veka, pomazánka z tresčích jater 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 12. 12. 2019  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka z kuřecího masa, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Zelná 1a,7,10,12
oběd  Vepřová cikánská pečeně, těstoviny 1a
svačina Mléko, švédský chléb, pomazánkové máslo, paprika 1a,1c
     
PÁTEK 13. 12. 2019  
přesnídávka Mléko, chléb, máslo, vejce, paprika 1a,1b,3,6,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Fazolový guláš, chléb 1a,1b,6,7
svačina Šípkový čaj, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                             Vedoucí kuchařka : Marta Čuhelová                     
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     
     

JÍDELNÍČEK 16.12.-20.12.2019

JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 16. 12. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová 1a,1b,6,7,10
polévka  Zeleninová s červenou čočkou 1a,9
oběd  Přírodní kuřecí plátek, rýže 1a
svačina Mátový čaj, rohlík, máslo, sýr 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 17. 12. 2019  
přesnídávka Malinový čaj, chléb, pomazánka špenátová 1a,1b,3,6,7
polévka  Květáková 1a,9
oběd  Těstoviny s tvarohem, bílá káva 1a,7
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 18. 12. 2019  
přesnídávka Kakao, vánočka 1a,3,7,8f,13
polévka  Míchaných luštěnin 1a,9
oběd  Francouzské brambory 3,6,7,10,12
svačina Bylinkový čaj, veka, pomazánka pórková s bílým jogurtem 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 19. 12. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, šunková pěna, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,3,9
oběd  Vepřové kostky v paprikové omáčce, knedlík 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, rohlík, máslo, med 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 20. 12. 2019  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka cizrnová, okurka  1a,1b,6,7
polévka  Masová s těstovinou 1a,9
oběd  Obalované rybí filé, bramborová kaše 1a,1c,3,4,6,7
svačina Mléko, bebe dobré ráno 1a,1b,1c,1d,1e,6,7,8b
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                               Vedoucí kuchařka: Mara Čuhelová                
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.   
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 6.1.-10.1.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 6. 1. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, máslo, marmeláda 1a,1b,6,7,12
polévka  Zeleninová s pohankou 1a,9
oběd  Bramborový guláš se salámem, chléb 1a,1b,6
svačina Černý čaj, celozrnné pečivo, pomazánka z krabích tyčinek 1a,1c,4,6,7
     
ÚTERÝ 7. 1. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z tofu paštiky 1a,1b,6,7
polévka  Masová 1a,9
oběd  Rybí filé na zelenině, bramborová kaše 4,7
svačina Mléko, rohlík, máslo, paprika 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 8. 1. 2020  
přesnídávka Kakao, závin 1a,3,7,13
polévka  Cibulová 1a,9
oběd  Krůtí rolka se špenátem, kuskus 1a,3
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka z taveného sýra, kedlubna 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 9. 1. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka vaječná, paprika 1a,1b,3,6,7
polévka  Koprová 1a,7
oběd  Sekaná, brambory, mrkvový salát 1a,1b,3,6,7
svačina Mátový čaj, jablečná přesnídávka  
     
PÁTEK 10. 1. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, topinka 1a,1b,6
polévka  Fazolová 1a,3,9
oběd  Koláče s tvarohem, jahodové mléko 1a,3,7,12
svačina Čaj lesní směs, rohlík, pomazánka z lučiny, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                              Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová                       
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 13.1.-18.1.2020

JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 13. 1. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka sýrová 1a,1b,6,7
polévka  Česneková 1a,3,9
oběd  Kuřecí čína, rýže 1a,3,9
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka z paštiky, okurka 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 14. 1. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka zeleninová 1a,1b,3,6,7
polévka  Bramborová 1a,9
oběd  Uzené maso, hrachová kaše, chléb, okurka 1a,1b,6,10
svačina Mléko, rohlík, máslo, rajče 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 15. 1. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem,  rýžová kaše 7
polévka  Z ovesných vloček 1d,3,9
oběd  Vepřové protkané maso, bramborová kaše 1a,6,7
svačina Šípkový čaj, švédský chléb, pomazánka z tresčích jater, okurka 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 16. 1. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová, rajče 1a,1b,6,7
polévka  Krupicová s vejci 1a,9
oběd  Špagety po italsku, sýr, ovocný jogurt 1a,7
svačina Čaj lesní směs, veka, máslo, šunka okurka 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 17. 1. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka cizrnová, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Zeleninová s fazolí adzuki 1a,3,9
oběd  Zapečený květák s vejci, brambory, zelný  salát 3,7,10,12
svačina Mléko, cereální tyčinka 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                              Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová       
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 20.1.-25.1.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 20. 1. 2020 ALERGENY
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, máslo, vejce 1a,1b,3,6,7
polévka  Masová s rýží a hráškem 9
oběd  Kuře na paprice, těstoviny 1a,7
svačina Mléko, rohlík, medové máslo 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 21. 1. 2020  
přesnídávka Borůvkové mléko, pečený moučník 1a,3,7,8b
polévka  Z vaječné jíšky 3,9
oběd  Smažené rybí filé, brambory 1a,1c,3,6,7
svačina Šípkový čaj, švédský chléb, pomazánka mrkvová, kedlubna 1a,1c,7
     
STŘEDA 22. 1. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka špenátová 1a,1b,3,6
polévka  Rajská s kapáním 1a,3,9
oběd  Zeleninové rizoto s vepřovým masem, sýr, červená řepa 7,9
svačina Mléko, rohlík, máslo, paprika 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 23. 1. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z ryb v tomatě, paprika 1a,1b,4,6,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Znojemská pečeně, brambory 1a
svačina Mléko, termix 7
     
PÁTEK 24. 1. 2020  
přesnídávka Černý čaj, chléb, pomazánka z kuřecího masa, paprika 1a,1b,6
polévka  Zeleninová s drožďovými knedlíčky 1a,1c,3,6,7,9
oběd  Žemlovka s jablky, bílá káva 1a,1c,3,6,7
svačina Bylinkový čaj, grahamový rohlík, žervé, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                               Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová      
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     
     

JÍDELNÍČEK 27.1.-31.1.2020

     
JÍDELNÍČEK
     
PONDĚLÍ 27.01.2020 ALERGENY
přesnídávka Kakao, loupáček 1a,3,7,13
polévka  Zeleninová se špaldovými kroupami 1e,9
oběd  Čočka na kyselo, vejce, chléb, okurka 1a,1b,3,6,10
svačina Černý čaj, veka, pomazánka z tuňáka 1a,1c,4,6,7
     
ÚTERÝ 28.01.2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka játrová, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Česneková 1a,3,9
oběd  Kuřecí plátek na žampiónech, brambory, šlehaný tvaroh 1a,7
svačina Mléko, jogurt 7
     
STŘEDA 29.01.2020  
přesnídávka Mléko, chléb, rozhuda 1a,1b,6,7,10
polévka  Pórková 1a,9
oběd  Masové koule v rajské omáčce, knedlík  
svačina Borůvkový čaj, chléb, šunková pěna, okurka 1a,1b,6,7
     
ČTVRTEK 30.01.2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka vaječná, okurka 1a,1b,3,6,7
polévka  Frankfurtská 9
oběd  Vepřové maso, fazolové lusky na smetaně, brambory 1a,7
svačina Mléko, nepečené meruňkové kolečko 7
     
PÁTEK 31.01.2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka celerová, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Hrstková 1a,9
oběd  Krupicová kaše, broskvový kompot 1a,7
svačina Mátový čaj, rohlík, máslo, mrkev 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                   Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová                     
  Každý den je dětem v dpoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek, 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná,
6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody, 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 
12.- oxid siřičitý a siřičitany, 13.-vlčí bob, 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 3.2.-7.2.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 3. 2. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, kukuřičné lupínky 1c,7
polévka  Písmenková 1a,9
oběd  Rybí filé se sýrem, brambory 4,7
svačina Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka drožďová 1a,1b,3,6,7
     
ÚTERÝ 4. 2. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka z paštiky 1a,1b,6,7
polévka  Ze zeleného hrášku s krutony 1a,1c,6,7
oběd  Zapečené těstoviny s uzeným masem, okurka 1a,3,7,10
svačina Mátový čaj, cereální rohlík se slunečnicovým semínkem, máslo, rajče 1a,1b,1c,6
     
STŘEDA 5. 2. 2020  
přesnídávka Vanilkové mléko, vánočka 1a,3,7,8f,13
polévka  Zeleninová 9
oběd  Holandský řízek, bramborová kaše, mrkvový salát 1a,1c,3,6,7
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánka pórková s bílým jogurtem 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 6. 2. 2020  
přesnídávka Malinový čaj, chléb, pomazánka zeleninová, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,3,9
oběd  Hovězí roštěná, rýže 1a
svačina Mléko, müsli tyčinka jablko – skořice 1d,7
     
PÁTEK 7. 2. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka z taveného sýra, rajče 1a,1b,6,7
polévka  Cibulová 1a,9
oběd  Špenát, bramborový knedlík, vejce 1a,3,7,12
svačina Čaj lesní směs, rohlík, pomazánka z krabích tyčinek, kedlubna 1a,1c,4,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                 Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová        
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).