Jídelníček

JÍDELNÍČEK 2.9.-6.9.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 2. 9. 2019 ALERGENY
přesnídávka Černý čaj, rohlík, šunková pěna 1a,1c,6,7
polévka  Písmenková 1a,9
oběd  Těstoviny s tvarohem, bílá káva 1a,7
svačina Čaj lesní směs, chléb, pomazánka z taveného sýra 1a,1b,6,7
     
ÚTERÝ 3. 9. 2019  
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová s kapií 1a,1b,6,7,10
polévka  Krupicová 1a,3,9
oběd  Holandský řízek, brambory 1a,1c,3,6,7
svačina Šípkový čaj, veka, pomazánka z tresčích jater,okurka 1a,1c,4,6,7
     
STŘEDA 4. 9. 2019  
přesnídávka Kakao, závin 1a,3,7,13
polévka  Zelná 1a,7,10
oběd  Zeleninové rizoto s kuřecím masem, sýr, rajčatový salát 7,9
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka z paštiky, okurka 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 5. 9. 2019  
přesnídávka Čaj lesní směs, chléb, pomazánka drůbeží, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Cibulová 1a,9
oběd  Hovězí maso, rajská omáčka, knedlík 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, müsli tyčinka 1a,1d,6,8b,12
     
PÁTEK 6. 9. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb ve vajíčku, kedlubna 1a,1b,3,6
polévka  Zeleninová  1a,9
oběd  Čočka na kyselo, vejce, chléb, okurka 1a,1b,3,6,10
svačina Bylinkový čaj, rohlík, pomazánkové máslo, okurka 1a,1c,6,7
  Dětem je každý den v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                      Kuchařka: Marta Čuhelová                
     
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 9.9.-13.9.2019

       
JÍDELNÍČEK  
    OBSAHUJE  
PONDĚLÍ 9. 9. 2019 ALERGENY  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka drožďová 1a,1b,3,6,7  
polévka  Kmínová 1a,3,9  
oběd  Kuře na paprice, knedlík 1a,1c,3,6,7  
svačina Mléko, racio rýžový chlebíček v jogurtu 6,7  
       
ÚTERÝ 10. 9. 2019    
přesnídávka Černý čaj, jáhlová kaše 1a,7  
polévka  Zeleninová se špaldovými kroupami 1e,9  
oběd  Špagety po italsku, sýr 1a,7  
svačina Šípkový čaj, rohlík, máslo, kolečka mrkve 1a,1c,6,7  
       
STŘEDA 11. 9. 2019    
přesnídávka Mléko, rohlík, pomazánka z mrkve, paprika 1a,1c,6,7  
polévka  Masová s těstovinou 1a,3,9  
oběd  Dušený špenát, brambory, vejce 3,7  
svačina Borůvkový čaj, jogurt 7  
       
ČTVRTEK 12. 9. 2019    
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z tofu paštiky, paprika  1a,1b,6,7  
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,9  
oběd  Vepřová játra na cibulce, rýže, okurkový salát 1a  
svačina Mléko, rohlík, pomazánka pórková s bílým jogurtem 1a,1c,6,7  
       
PÁTEK 13. 9. 2019    
přesnídávka Kakao, chléb, máslo, med 1a,1b,6,7  
polévka  Fazolová 1a,9  
oběd  Mořská štika se sýrem, bramborová kaše 4,7  
svačina Čaj lesní směs, celozrnné pečivo, žervé, kolečka mrkve 1a,1c,6,7  
       
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                         Kuchařka: Marta Čuhelová                      
  Dětem je každý den v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.  
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda,   
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody  
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,  
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany  
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši  
       
Strava je určena k okamžité spotřebě.    
Změna jídelníčku vyhrazena.  
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).  
       

JÍDELNÍČEK 16.9.-20.9.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 16. 9. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, kukuřičné lupínky 1c,7
polévka  Koprová 1a,7
oběd  Kuřecí čína, rýže 1a,3,9
svačina Šípkový čaj, rohlík, máslo, šunka 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 17. 9. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka sýrová, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Z vaječné jíšky 1a,3,9
oběd  Fazolový guláš, chléb, jogurt 1a,1b,6,7
svačina Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
     
STŘEDA 18. 9. 2019  
přesnídávka Bílá káva, pečený moučník 1a,3,7,8b
polévka  Masová s rýží a hráškem 9
oběd  Vepřové maso po boloňsku, těstoviny 1a
svačina Černý čaj, chléb, máslo, vejce, kedlubna 1a,1b,3,6,7
     
ČTVRTEK 19. 9. 2019  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka špenátová 1a,1b,3,6,7
polévka  Rajská s kapáním 1a,3
oběd  Vepřové znojemská pečeně, brambory 1a,10
svačina Mléko, rohlík, máslo, kedlubna 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 20. 9. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, rozhuda, kedlubna 1a,1c,6,7,10
polévka  Zeleninová s drožďovými knedlíčky 1a,1c,3,6,7
oběd  Koláče s tvarohem, jahodové mléko 1a,3,7,12
svačina Mátový čaj, veka, pomazánka z tuňáka, okurka 1a,1c,4,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                             Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová          
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 23.9.-27.9.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 23. 9. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, medové máslo 1a,1b,6,7
polévka  Krupicová 1a,3,9
oběd  Zapečený květák s vejci, brambory 3,7
svačina Černý čaj s citrónem, veka, máslo, šunka 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 24. 9. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, topinka 1a,1b,6
polévka  Mrkvová 1a,9
oběd  Vepřový plátek na kmíně, těstoviny, banán 1a
svačina Mléko, rohlík, pomazánka sýrová, paprika 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 25. 9. 2019  
přesnídávka Bílá káva, vánočka, bluma 1a,3,7,8f,13
polévka  Míchaných luštěnin 1a,9
oběd  Rybí filé na zelenině, bramborová kaše 4,9
svačina Šípkový čaj, chléb, pomazánka z vepřového masa, okurka 1a,1b,6,7
     
ČTVRTEK 26. 9. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka zeleninová, okurka 1a,1b,6,7,9
polévka  Zeleninová s pohankou 1a,9
oběd  Kuřecí rolka se špenátem a žampióny, rýže, broskvový kompot 1a,3
svačina Mléko, bebe dobré ráno 1a,1b,1c,1d,1e,6,7,8b
     
PÁTEK 27. 9. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z ryb v tomatě, okurka 1a,1b,4,6,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Bramborový guláš, chléb 1a,1b,6
svačina Mléko, grahamový rohlík, máslo, paprika 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                              Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

Jídelníček 30.9.-4.10.2019

JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 30. 9. 2019 ALERGENY
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka švédská 1a,1b,4,6,7
polévka  Brokolicová 1a,9
oběd  Přírodní kuřecí plátek, kuskus 1a
svačina Mléko, rohlík, máslo, eidam 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 1. 10. 2019  
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka vaječná, paprika 1a,1b,3,6,7
polévka  Česneková 1a,3,9
oběd  Uzené maso, hrachová kaše, chléb, okurka 1a,1b,6,7,10
svačina Šípkový čaj, jogurt 7
     
STŘEDA 2. 10. 2019  
přesnídávka Kakao, koblih 1a,3,7
polévka  Zeleninová s jáhly 1a,9
oběd  Karbanátek, bramborová kaše, rajčatový salát 1a,1c,3,6,7
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka z krabích tyčinek, paprika 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 3. 10. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z paštiky, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Bramborová 1a,9
oběd  Buchtičky s krémem 1a,3,7
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka ředkvičková 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 4. 10. 2019  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka z tresčích jater, kedlubna 1a,1b,4,6,7
polévka  Z ovesných vloček 1a,1d,3,9
oběd  Zapečené těstoviny se salámem 1a,3,6,7
svačina Mléko, rohlík, lučina, paprika 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                             Vedoucí kuchařka: Marta Čuhelová             
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 7.10-11.10.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 7. 10. 2019 ALERGENY
přesnídávka Čaj lesní směs, chléb, pomazánka z taveného sýra 1a,1b,6,7
polévka  Cibulová s bramborem 1a,9
oběd  Obalované rybí filé, brambory 1a,4
svačina Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
     
ÚTERÝ 8. 10. 2019  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka cizrnová, mrkev 1a,1b,6,7
polévka  Ze zeleného hrášku s krutony 1a,1c,6,7
oběd  Hovězí roštěná, rýže, zelný salát 1a
svačina Mléko, müsli tyčinka 1a,1d,6,8b,12
     
STŘEDA 9. 10. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, pohanková kaše 7
polévka  Krupicová s vejci 1a,3,9
oběd  Plněné bramborové knedlíky, zelí 1a,6,10,12
svačina Mátový čaj, rohlík, pomazánka z tofu paštiky, okurka 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 10. 10. 2019  
přesnídávka Mléko, rohlík, žervé, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Zeleninová s fazolí černé oko 1a,9
oběd  Vepřová cikánská pečeně, těstoviny 1a
svačina Čaj lesní směs, chléb, šunková pěna, mrkev 1a,1b,6,7
     
PÁTEK 11. 10. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka rybí, okurka 1a,1b,4,6,7
polévka  Masová s těstovinou 1a,9
oběd  Koprová omáčka, brambory, vejce 1a,3,7
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánkové máslo, mrkev 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                          Kuchařka: Marta Čuhelová     
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 14.10-18.102019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 14. 10. 2019 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka tvarohová s kapií 1a,1b,6,7,10
polévka  Zeleninová s bulgurem 1a,9
oběd  Kuřecí řízek, brambory, jogurt 1a1c,3,6,7
svačina Šípkový čaj, rohlík, máslo 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 15. 10. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka drožďová, kedlubna 1a,1b,3,6,7
polévka  Kmínová 3,9
oběd  Čočka na kyselo, vejce, chléb, okurka 1a,1b,3,6,7,10
svačina Mléko, loupáček 1a,3,6,7,13
     
STŘEDA 16. 10. 2019  
přesnídávka Čaj bylinkový, vanilkový pudink, piškoty 1a,3,7
polévka  Květáková 1a,9
oběd  Ražniči, rýže, okurkový salát 1a,6
svačina Šípkový čaj, rohlík, sýrová se šunkou a vejci, paprika 1a,1c,3,6,7
     
ČTVRTEK 17. 10. 2019  
přesnídávka Mléko, rohlík, pomazánka z lučiny, paprika 1a,1c,6,7
polévka  Z vaječné jíšky 1a,3,9
oběd  Vepřové kostky v mrkvi s hráškem, brambory 1a
svačina Čaj lesní směs, bisquit 1a,6,7
     
PÁTEK 18. 10. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka játrová, kedlubna 1a,1b,6,7
polévka  Gulášová 1a,9
oběd  Těstoviny s tvarohem, kakao 1a,7
svačina Mléko, rohlík, pomazánka pórková s bílým jogurtem 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                          Kuchařka: Marta Čuhelová                  
  Dětem je každý den v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 21.10.-25.10.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 21. 10. 2019 ALERGENY
přesnídávka Bílá káva, makový závin 1a,3,7,13
polévka  Zelná 1a,7,10,12
oběd  Rybí filé s kukuřičnými lupínky, brambory, mrkvový salát 1c,4,7
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, máslo, eidam 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 22. 10. 2019  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka vaječná, okurka 1a,1b,3,6,7
polévka  Zeleninová s červenou čočkou 1a,9
oběd  Přírodní vepřový plátek na žampiónech, rýže 1a
svačina Mléko, rohlík, pomazánka celer, okurka 1a,1c,6,7,9
     
STŘEDA 23. 10. 2019  
přesnídávka Mléko, chléb, máslo, med 1a,1b,6,7
polévka  Masová s těstovinou 1a,3,9
oběd  Zeleninové kuskusoto s kuřecím masem, sýr, červená řepa 1a,7,9
svačina Borůvkový čaj, veka, pomazánka z tuňáka, mrkev 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 24. 10. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z tofu paštiky, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Bramborová 1a,9
oběd  Vepřový guláš, knedlík 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, racio rýžové chlebíčky v jogurtu 6,7
     
PÁTEK 25. 10. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb ve vajíčku, okurka 1a,1b,3,6
polévka  Hrstková 1a,9
oběd  Francouzské brambory, okurka 3,6,7,10
svačina Mléko, celozrnné pečivo, žervé, mrkev 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                         Kuchařka: Marta Čuhelová
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     
     
     

JÍDELNÍČEK 28.10.-1.11.2019

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 28. 10. 2019 ALERGENY
přesnídávka    
polévka  Státní svátek  
oběd  Den vzniku samostatného československého státu  
svačina    
     
ÚTERÝ 29. 10. 2019  
přesnídávka Mléko, chléb, rozhuda, rajče 1a,1b,6,7,10
polévka  Zeleninová 1a,9
oběd  Špagety, rajčatová omáčka se šunkou, sýr 1a
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka sýrová, kedlubna 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 30. 10. 2019  
přesnídávka Kakao, croissant 1a,1c,3,6,7,8b
polévka  Krupicová s vejci 1a,3,9
oběd  Pečené kuře, brambory 1a,6,7
svačina Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z tofu paštiky, kedlubna 1a,1b,6,7
     
ČTVRTEK 31. 10. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka rybí, rajče 1a,1b,4,6,7
polévka  Masová s kapáním 1a,9
oběd  Fazolový guláš, chléb 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, cereální tyčinka 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 1. 11. 2019  
přesnídávka Jahodový čaj, rohlík, máslo, šunka, rajče 1a,1c,6,7
polévka  Cibulová 1a,3,9
oběd  Kapustové karbanátky, bramborová kaše 1a,1b,6
svačina Mléko, rohlík, máslo, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                        Kuchařka: Marta Čuhelová
  Dětem je v každý den v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 4.11.-8.11.2019

B1:D19C35B1:D35B1:D21B1:D23C35B1:D35B1:D25B1:D27B1:D29B1:D31B1:D33B1:D46
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 4. 11. 2019 ALERGENY
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb, pomazánka z játrové paštiky 1a,1b,6,7
polévka  Rajská s rýží 1a,9
oběd  Mořská štika se sýrem, bramborová kaše, salát ze sterilovaného zelí 4,7,10,12
svačina Mléko, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
     
ÚTERÝ 5. 11. 2019  
přesnídávka Mléko, kukuřičné lupínky 1c,7
polévka  Zeleninová se špaldovými kroupami 1a,1e,9
oběd  Vepřové maso po pražsku, rýže 1a,3,6
svačina Mléko, bisquit 1a,6,7
     
STŘEDA 6. 11. 2019  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z tuňáka, paprika 1a,1b,4,6,7
polévka  Frankfurtská 9
oběd  Fazolové lusky na smetaně, brambory, vejce 1a,3,7
svačina Mátový čaj, grahamový rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 7. 11. 2019  
přesnídávka Bílá káva, pečený moučník 1a,3,7,8b
polévka  Cizrnová 1a,9
oběd  Vepřové maso po boloňsku, těstoviny 1a
svačina Bylinkový čaj, rohlík, pomazánka z eidamu, okurka 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 8. 11. 2019  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z červené čočky, paprika 1a,1b,6,7
polévka  Pórková 1a,9
oběd  Bramborové šišky s mákem, vanilkové mléko 1a,7
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka mrkvová 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                         Kuchařka: Marta Čuhelová    
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).