Jídelníček

Jídelníček 18.5.-22.5.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 18. 5. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, chléb, máslo, med 1a,1b,6,7
polévka  Bramborová 1a,9
oběd  Kuřecí plátek, rýže 1a
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánka z játrové paštiky 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 19. 5. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka rybí, paprika 1a,1b,4,6,7
polévka  Masová s těstovinou 1a,3,9
oběd  Dušený špenát, brambory, vejce 1a,3
svačina Mléko, müsli tyčinka 1a,1d,6,8b,12
     
STŘEDA 20. 5. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, rýžová kaše 7
polévka  Zeleninová 1a,9
oběd  Vepřová hamburská kýta, knedlík 1a,1c,3,6,7,9
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánka sýrová, okurka 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 21. 5. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, rozhuda 1a,1b,6,7,10
polévka  Krupicová 1a,3,9
oběd  Sekaná, bramborová kaše, jablko 1a,1c,3,6,7
svačina Mátový čaj, rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 22. 5. 2020  
přesnídávka Čaj lesní směs, topinka 1a,1b,6
polévka  Celerová 1a,9
oběd  Těstoviny s ořechy, vanilkové mléko 1a,7,8b
svačina Šípkový čaj, rohlík, lučina, okurka 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                             Kuchařka: Marta Čuhelová                    
  Kažý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 25.5.-29.5.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 25. 5. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, kukuřičné lupínky 1c,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Rybí filé na zelenině, brambory 4,9
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánka z žervé 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 26. 5. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z eidamu, mrkev 1a,1b,6,7
polévka  Masová s kapáním 1a,3,9
oběd  Čočka na kyselo, vejce, chléb, okurka 1a,1b,3,6,7,10
svačina Mléko, nepečené kokosové kolečko 1d,7
     
STŘEDA 27. 5. 2020  
přesnídávka Kakao, loupáček 1a,3,6,7
polévka  Zeleninová s jáhly 1a,9
oběd  Znojemská roštěná, brambory 1a,10
svačina Černý čaj s citrónem, veka, máslo, šunka, kedlubna 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 28.05.2020- uzavřená MŠ-výpadek elektriky  
přesnídávka   1a,1b,6,7
polévka    1a,7,10,12
oběd    7,9
svačina   1a,1c,4,6,7
     
PÁTEK 29. 5. 2020  
přesnídávka Čaj lesní směs, chléb, pomazánka vaječná, kedlubna 1a,1b,3,6,7
polévka  Brokolicová 1a,9
oběd  Táč s ovoce, borůvkové mléko 1a,3,7
svačina Šípkový čaj, rohlík, máslo 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                             Kuchařka: Marta Čuhelová                    
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).