Jídelníček

JÍDELNÍČEK 10.2.-15.2.2020

#NÁZEV?    
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 10. 2. 2020 ALERGENY
přesnídávka Bylinkový čaj, rohlík, máslo, šunka 1a,1c,6,7
polévka  Zelná 1a,7,10,12
oběd  Pečené kuře, rýže, jogurt 1a,7
svačina Mléko, rohlík, pomazánka z žervé s pažitkou 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 11. 2. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka vaječná, okurka 1a,1b,3,6,7
polévka  Krupicová s vejci 1a,3,9
oběd  Fazolový guláš, chléb 1a,1b,6
svačina Černý čaj, jablečná přesnídávka  
     
STŘEDA 12. 2. 2020  
přesnídávka Bílá káva, chléb, máslo, marmeláda 1a,1b,6,7,12
polévka  Masová s kapáním 1a,3,7,9
oběd  Vepřová cikánská pečeně, těstoviny 1a
svačina Čaj lesní směs, rohlík, pomazánka z ředkviček, paprika 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 13. 2. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z mletého masa, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Zeleninová s pohankou lámankou 9
oběd  Vepřové maso po pražsku, bramborová kaše, salát ze steril. zelí 1a,3,7,10,12
svačina Jahodové mléko, bebe dobré ráno 1a,1b,1c,1d,1e,6,8b
     
PÁTEK 14. 2. 2020  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka rybí, paprika 1a,1b,4,6,7
polévka  Mrkvová 1a,9
oběd  Buchtičky s krémem 1a,3,7
svačina Mátový čaj, grahamový rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
 
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                       Kuchařka: Marta Čuhelová                 
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 24.2-28.2 2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 24. 2. 2020 ALERGENY
přesnídávka Čaj lesní směs, rohlík, šunková pěna, paprika 1a,1c,6,7
polévka  Zeleninová s bulgurem 1a,9
oběd  Zapečené rybí filé s kukuřičnými lupínky, brambory 1c,4,7
svačina Mléko, rohlík, pomazánka sýrová 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 25. 2. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, rozhuda 1a,1b,6,7,10
polévka  Masová s těstovinou 1a,9
oběd  Kuřecí rolka se šunkou a sýrem, rýže 1a,6,7
svačina Mátový čaj, rohlík, máslo, paprika 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 26. 2. 2020  
přesnídávka Černý čaj, chléb, pomazánka zeleninová 1a,1b,6,7
polévka  Krupicová 1a,9
oběd  Fazolový guláš, chléb, jogurt 1a,1b,6,7
svačina Mléko, nepečené kokosové kolečko 1d,7
     
ČTVRTEK 27. 2. 2020  
přesnídávka Kakao, pečený moučník 1a,3,7
polévka  Slovenská zelná 1a,7,10,12
oběd  Francouzské brambory, červená řepa 3,6,7
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka mrkvová, okurka 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 28. 2. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, topinka 1a,1b,6
polévka  Cibulová s bramborem 1a,9
oběd  Vepřové maso, zelí, knedlík 1a,1c,3,6,7,10,12
svačina Mléko, rohlík, pomazánka z lučiny, okurka 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                           Kuchařka: Marta Čuhelová             
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDLNÍČEK 2.3.-6.3.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 2. 3. 2020 ALERGENY
přesnídávka Bílá káva, rohlík, medové máslo 1a,1c,6,7
polévka  Bramborová 1a,9
oběd  Zeleninové rizoto s kuřecím masem, sýr, okurka 7,9,10
svačina Šípkový čaj, chléb, pomazánka z játrové paštiky 1a,1b,6,7
     
ÚTERÝ 3. 3. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka z ryb v tomatě 1a,1b,4,6,7
polévka  Kmínová 1a,3,9
oběd  Zapečený květák, brambory 3,7
svačina Mléko, veka, pomazánka pórková s bílým jogurtem, mrkev 1a,1c,6,7
     
STŘEDA 4. 3. 2020  
přesnídávka Bílá káva, loupáček 1a,3,6,7
polévka  Zeleninová  1a,9
oběd  Vepřové maso po boloňsku, těstoviny 1a
svačina Černý čaj, celozrnný rohlík, žervé, rajče 1a,1c,6,7
     
ČTVRTEK 5. 3. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka vaječná, kedlubna 1a,1b,3,6,7
polévka  Čočková 1a,9
oběd  Čevabčiči, bramborová kaše 1a,1c,3,6,7
svačina Šípkový čaj, jogurt 7
     
PÁTEK 6. 3. 2020  
přesnídávka Jahodový čaj, chléb, pomazánka z eidamu, mrkev 1a,1b,6,7
polévka  Masová s hvězdičkami 1a,9
oběd  Rýžová kaše, broskvový kompot 7
svačina Mátový čaj, rohlík, máslo, kedlubna 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                            Kuchařka: Marta Čuhelová              
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).
     

JÍDELNÍČEK 9.3.-13.3.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 9. 3. 2020 ALERGENY
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka švédská 1a,1b,4,6,7
polévka  Koprová 1a,7
oběd  Kuřecí prsa v těstíčku, brambory 1a,3,7
svačina Mléko, müsli tyčinka jablko se skořicí 1d,7
     
ÚTERÝ 10. 3. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, pomazánka z taveného sýra 1a,1b,6,7
polévka  Z vaječné jíšky 1a,3,9
oběd  Uzené maso, hrachová kaše, chléb, okurka 1a,1b,6,7,10
svačina Mátový čaj, jablečná přesnídávka  
     
STŘEDA 11. 3. 2020  
přesnídávka Kakao, rohlík, máslo, marmeláda 1a,1c,6,7,12
polévka  Masová s těstovinou 1a,3,9
oběd  Svíčková na smetaně, knedlík 1a,1c,3,6,7,9
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka z tuňáka, paprika 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 12. 3. 2020  
přesnídávka Bylinkový čaj, chléb, pomazánka špenátová, okurka 1a,1b,3,6,7
polévka  Brokolicová 1a,9
oběd  Špagety po italsku, sýr 1a,7
svačina Čaj lesní směs, rohlík, máslo, šunka, paprika 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 13. 3. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z kuřecího masa, paprika 1a,1b,6,7
polévka  Zeleninová s drožďovými knedlíčky 1a,1c,3,6,7,9
oběd  Táč s ovocem, borůvkové mléko 1a,3,7
svačina Mléko, grahamový rohlík, máslo, okurka 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                            Kuchařka: Marta Čuhelová                     
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).

JÍDELNÍČEK 16.3.-20.3.2020

     
JÍDELNÍČEK
    OBSAHUJE
PONDĚLÍ 16. 3. 2020 ALERGENY
přesnídávka Mléko, kukuřičné lupínky 1c,7
polévka  Masová s rýží a hráškem 9
oběd  Nugety z lososa, brambory, zelný salát 1a,4,10,12
svačina Černý čaj s citrónem, rohlík, pomazánka sýrová 1a,1c,6,7
     
ÚTERÝ 17. 3. 2020  
přesnídávka Čaj zahradní směs, chléb ve vajíčku 1a,1b,3,6,7
polévka  Rajská s kapáním 1a,3,9
oběd  Krůtí čína, rýže 1a,3,9
svačina Mléko, cereální rohlík se slunečnicovým semínkem, máslo, kedlubna 1a,1b,1c,6,7
     
STŘEDA 18. 3. 2020  
přesnídávka Kakao, koblih 1a,3,7
polévka  Česneková 3,9
oběd  Dušený špenát, brambory, vejce 1a,3,7
svačina Mátový čaj, veka, pomazánka z tresčích jater, kedlubna 1a,1c,4,6,7
     
ČTVRTEK 19. 3. 2020  
přesnídávka Mléko, chléb, šunková pěna, okurka 1a,1b,6,7
polévka  Celerová 1a,9
oběd  Vepřové maso na kmíně, těstoviny 1a
svačina Šípkový čaj, rohlík, pomazánka mrkvová, rajče 1a,1c,6,7
     
PÁTEK 20. 3. 2020  
přesnídávka Černý čaj s citrónem, chléb, pomazánka z paštiky, rajče 1a,1b,6,7
polévka  Míchaných luštěnin 1a,9
oběd  Vepřové maso v paprikové omáčce, knedlík, jogurt 1a,1c,3,6,7
svačina Mléko, rohlík, pomazánka z lučiny, mrkev 1a,1c,6,7
     
Ved. stravování: Lenka Palová                                                                            Kuchařka: Marta Čuhelová                
  Každý den je dětem v dopoledních hodinách podáváno dostupné ovoce.
Seznam alergenů: 1.-obiloviny obsahující lepek (1a-pšenice, 1b-žito, 1c-ječmen, 1d-oves, 1e-špalda, 
1f-kamut), 2.-korýši, 3.-vejce, 4.-ryby, 5.-podzemnice olejná, 6.-sójové boby, 7.-mléko, 8.-skořápkové plody
(8a-mandle, 8b-lískové ořechy, 8c-vlašské ořechy, 8d-kešu ořechy, 8e-pekanové ořechy, 8f-para ořechy,
8g-pistácie, 8h-makadamie), 9.-celer, 10.-hořčice, 11.-sezamová semena, 12.- oxid siřičitý a siřičitany
13.-vlčí bob(lupina), 14.-měkkýši
     
Strava je určena k okamžité spotřebě.  
Změna jídelníčku vyhrazena.
K obědu mají děti k dispozici čaj, sirup nebo vodu (dle možností).